ZATRUDNIMY Nauczyciela i Pomoc Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego

PRZEDSZKOLE

Towarzystwo Amicus, które prowadzi Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Klub Małych Odkrywców” poszukuje Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego i Pomocy Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego

MŁODZIEŻOWY UNIWERSYTET EDUKACJI REALNEJ

LOGO MUER 2

Akademia Talentów - Młodzieżowy Uniwersytet Edukacji Realnej inauguracja w Białymstoku

WYNIKI: KIERUNEK PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Ocena biznesplanów zakończona!

Polskie badanie EU Kids Online 2018

publikacja EU KIDS

Kliknij na okładkę aby pobrac publikację w PDFie.

Zakończyliśmy etap rekrutacji w ramach projektu: "Kierunek: Przedsiębiorczość

przedisebiorczosc

Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy etap rekrutacji w ramach projektu: "Kierunek: Przedsiębiorczość". Wszystkim osobom, które przystąpiły do projektu i przeszły do kolejnego etapu – szczerze gratulujemy!

Relacja z działań w TVP!

Projekt Amicusa objęty został patronatem honorowym Anny Marii Anders

W dniu 14.05.2018 r. nasz projekt „Powrót do Korzeni na Stulecie Niepodległości” objęty został patronatem honorowym córki Generała Władysława Andersa - Szanownej Pani Anny Marii Anders.

Projekt „Powrót do Korzeni na Stulecie Niepodległości”

W związku z pozytywną decyzją Biura Polonijnego Kancelarii Senatu o dofinansowaniu projektu „Powrót do Korzeni na Stulecie Niepodległości” w ramach konkursu ofert na realizację zadań w zakresie opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 roku mamy przyjemność pochwalić się kolejną już, czwartą z rzędu Inicjatywą Towarzystwa Amicus dla Polonii i Polaków poza granicami kraju...

Projekt „Profesjonalni przywódcy w oświacie na terenie województwa podlaskiego”

Projekt realizowany jest w ramach Priorytetu II Programu Operacyjnego Wiedza Edukacji Rozwój (PO WER) Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty. Partnerem wiodącym projektu jest Towarzystwo AMICUS w Białymstoku Partnerem projektu jest Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU - Fundusze Europejskie dla Organizacji Pozarządowych w Polsce

EUROPEJSKI KONKURS: Narrating the Dialogue

Konkurs „Narracja o Dialogu” ma na celu zebranie historii o doświadczeniach dialogu międzykulturowego w Europie.

TREŚĆ OGŁOSZENIA KONKURSOWEGO:

European contest: Narrating the Dialogue - tłumaczenie PL regulaminu w PDF

​Konkurs realizowany jest jako jedno z wielu działań projektu: Lampedusa Berlin, Travel Journal.
Inicjatywa realizowana jest w ramach Konursu Europy dla Obywateli od 2016 r.

Upowszechnianie wyników projektu

Projekt: ecoZAWÓD - partnerstwo strategiczne na rzecz dostosowania systemów kształcenia zawodowego do wyzwań zielonej gospodarki.

Spotkanie partnerów w Dreźnie

Drugiego marca 2017 r. w Dreźnie odbyło się przedostatnie już spotkanie partnerów w ramach projektu „ecoZawód” w ramach Programu Erasmus Plus. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele BFKK, Towarzystwa Amicus i włoskiego stowarzyszenia Coldiretti. Podczas spotkania jego organizatorzy – EkoConnect przedstawili niemieckie dobre praktyki dotyczące produkcji żywności organicznej. Omówiono również postępy w projekcie i plany na kolejny okres.

Projekt: Lampedusa Berlin, Travel Journal - inauguracja projektu.

Inicjatywa realizowana w ramach Europy dla Obywateli od 2016 r.

Sztuka współpracy. Konferencja Partnerstwa Creative Poland.

Zorganizowana w ramach projektu Creative Poland konferencja zatytułowana „Sztuka współpracy”, która odbyła się 25 października w SOHO Factory, była kamieniem milowym na drodze tworzenia partnerstwa na rzecz polskiego przemysłu kreatywnego.

Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych w Polsce

Zarząd towarzystwa Amicus informuje iż wniosek "Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych w Polsce" złożony w konkursie „Konkurs dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020” organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Departament Informacji Promocji otrzymał dofinansowanie w kwocie 811 790,00 zł.

Towarzystwo Amicus