Wiosna LOWE województwa warmińsko-mazurskiego

Ośrodek Rewita w Waplewie (powiat nidzicki) gościł w dniach 28-30 maja 2021 roku kadrę Lokalnych Ośrodków Wiedzy i Edukacji z woj. warmińsko-mazurskiego.

Zatrudnimy Opiekunkę dziecięca.

Miejsce pracy: Żłobek Klub Małych Odkrywców w Białymstoku.

Oczekujemy:

• wykształcenia wyższego kierunkowego
  • doświadczenia w pracy z dziećmi
  • ciepła i empatii w kontaktach z dziećmi i rodzicami
  • zorganizowania
  • kreatywności
  • odpowiedzialności

Oferujemy:

• pełnowymiarową (8h), stabilną pracę
  • kameralną grupę
  • narzędzia do pracy i pomoce dydaktyczne
  • bieżące wsparcie

Osoby zainteresowane pracą proszę przesłać  CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

LOWE: Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Kłaninie nominowana w plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2020!

AldonaCzerwińska

Pani Aldona Czerwińska - dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Kłaninie – została nominowana w plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2020 w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna za stworzenie Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji w Powiecie Puckim, który jest prowadzony przy PZS w Kłaninie.

Gratulujemy nominacji i doceniamy wkład pani Aldony Czerwińskiej w aktywizowanie środowiska lokalnego na rzecz umiejętności osób dorosłych, w szczególności za skuteczność w stworzeniu oferty edukacyjnej, która odpowiada szczególnym potrzebom społeczności lokalnych na obszarze funkcjonowania LOWE.

Zachęcamy wszystkich do oddania głosu za pośrednictwem strony: dziennikbaltycki.pl/p/kandydat/aldona-czerwinska/

LOWE: Dyrektor SP im. Mikołaja Kopernika w Cieksynie nominowana w konkursie „Najaktywniejsza Liderka Wiejska w województwie mazowieckim”

justyna nowacka lowe

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Cieksynie, realizującej Przedsięwzięcie pn. Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Gminie Nasielsk w ramach projektu LOWE: nowe oblicze edukacji dla dorosłych, została wytypowana do reprezentowania Gminy Nasielsk w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego ,,Najaktywniejsza Liderka Wiejska w województwie mazowieckim".
Pani Justyna Nowacka została wyróżniona za działalność społeczną na terenie Gminy Nasielsk, min. za utworzenie i koordynowanie LOWE. W konkursie oceniana będzie działalność społeczna w latach 2018-2020, prezentacja indywidualna kandydatek oraz posiadanie wiedzy ogólnej na temat Mazowsza i Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za Panią Justynę!

Więcej informacji o konkursie: KONKURS „Najaktywniejsza Liderka Wiejska w województwie mazowieckim”

Towarzystwo Amicus