Realizacja zajęć Grupy 1 oraz rekrutacja kolejnych grup

Realizacja zajęć Grupy 1 oraz rekrutacja kolejnych grup w ramach projektu „Nowoczesny nauczyciel – kursy doskonalenia zawodowego nauczycieli ze szkół podstawowych i gimnazjów 7 podwarszawskich powiatów”

Pod koniec października ruszyła realizacja zajęć dla Grupy 1 skierowanej do nauczycieli i nauczycielek matematyki oraz nauczania początkowego z wiejskich szkół podstawowych. Grupa ma już za sobą kurs z Wykorzystania nowoczesnych technologii (ICT) w procesie nauczania, a w najbliższy weekend odbędą się dla tej grupy pierwsze zajęcia z Kształtowania umiejętności nauczycieli w zakresie rozwijania kompetencji matematycznych uczniów ze szkół podstawowych.

W dalszym ciągu trwa rekrutacja kolejnych grup do projektu. Najbliższa Grupa 2 skierowana jest do nauczycieli i nauczycielek nauczania początkowego ze szkół podstawowych, a Grupa 3 do nauczycieli i nauczycielek języków obcych ze szkół podstawowych.

W ramach rekrutacji serdecznie zapraszamy kadrę dydaktyczną z wiejskich szkół podstawowych i gimnazjów z 7 następujących powiatów: legionowski, miński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni oraz wołomiński.

„Nowoczesny nauczyciel – kursy doskonalenia zawodowego nauczycieli ze szkół podstawowych i gimnazjów 7 podwarszawskich powiatów” realizowany jest dzięki finansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 9.4.

Kontakt

Towarzystwo Amicus

 

OŚRODEK POMOCY BIAŁYSTOK
TEL: + 48 697 697 205
(w godz. pracy ośrodka)