Coraz bliżej Święta w Klubie Małych Odkrywców

Miniony tydzień był pełen radości, kreatywności i niezapomnianych chwil dla naszych małych odkrywców.

Zaczęliśmy od przeciekawych rozmów na temat emocji wraz ze studenktami psychologii. Kolejnym energicznym krokiem tygodnia były zajęcia z zumby, gdzie maluchy mogły wyrazić siebie poprzez radosny taniec. Następnie, odwiedził Nas uroczy zespół mikołajkowy, który zaprezentował Naszym podopiecznym niepowtarzalne przedświąteczne wydarzenie, rozbawiając wszystkich swoją beztroską świąteczną atmosferą. Nie możemy też zapomnieć o magicznych chwilach podczas tworzenia świątecznych prac plastycznych. Dzieci pełne zaangażowania wyczarowały własne arcydzieła, co nie tylko przyniosło dużo uśmiechu, ale przede wszystkim rozwinęło artystyczne zdolności.

Tydzień kończymy zajęciami muzycznymi, które pozwalają odkrywać maluszkom tajniki dzwięku, rytmy i specyfiki różnyc instrumentów. W Klubie Małych Odkrywców każdy dzień to unikalna przygoda, w której rozwijamy kreatywność, umiejętności społeczne i pasje naszych maluchów.  Dołączcie do naszej niezwykłej społeczności, gdzie nauka i zabawa idą ze sobą w parze!

Do zobaczenia w kolejnym tygodniu pełnym fascynujących odkryć!

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com