Szwajcarscy trenerzy z The NGO Management Association DRUGI raz w Polsce!

W dniach 28, 29 oraz 30 marca  w Białymstoku gościły przedstawicielki The NGO Management Association - niezależnej organizacji pozarządową (stowarzyszenia o charakterze non-profit), zarejestrowanego w Szwajcarii i działającą w obszarze podnoszeni kompetencji kadry zarządzające NGO od ponad 10 lat.

Pani Caroline Tosti oraz Pani Laura Fähndrich poprowadziły warsztaty z zakresu Komunikacji Strategicznej dla organizacji pozarządowej. Uczestnikami zajęć były dwie reprezentacje podlaskich orazanizaji pozarządowych uczestniczące w projekcie "Centrum Kompetencji NGO" prowadzonym przez Towarzystwo Amicus od początku ubiegłego roku.

Centrum Kompetencji NGO to projekt skierowany do kadry zarządzającej organizacji pozarządowych z terenu województwa podlaskiego, którego celem jest przekazanie specjalistycznych i profesjonalnych umiejętności zarządzania podmiotami III sektora. Umiejętności te wraz z kompetencjami interpersonalnymi przekazane są grupie 48 liderów organizacji aktywnych w obszarze partycypacji obywatelskiej. Lider projektu Towarzystwo Amicus – NGO z 15 letnim doświadczeniem wraz z posiadającym specjalistyczną wiedzę i międzynarodowe doświadczenie partnerem szwajcarskim The NGO Management Association, przygotował i wdrożył kompleksowy program edukacyjno - informacyjny dla 4 grup liderów uczestniczących w projekcie.

Zaparszamy do obejrzenia galerii z warsztatu dla grupy C
prowadzonego przez Panią
Laurę Fähndrich

Poniżej galeria z warsztatu dla grupy B