„EURO NA SPORT” czyli przygotowanie szeroko pojętych środowisk sportowych do pozyskiwania środków finansowanych z Unii Europejskiej na lata 2007- 2013

Witamy Państwa na stronie projektu "EURO NA SPORT".

W związku z ogromnym zainteresowaniem jakim cieszyły się realizowane przez nas szkolenia, uruchomiona została II edycja projektu na terenie następujących województw: kujawsko-pomorskie, lubelskie, łódzkie,  mazowieckie, pomorskie, śląskie i warmińsko-mazurskie. Realizatorami II edycji jest Towarzystwo Amicus i Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz.
Projekt realizowany jest na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego przy merytorycznej współpracy Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Naszym celem jest przygotowanie szeroko pojętych środowisk sportowych do aplikowania o środki pomocowe, umożliwiające uzyskanie dofinansowania przeznaczonego na działania o charakterze sportowo-rekreacyjnym.
Projekt adresowany jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, kadry kierowniczej klubów sportowych, stowarzyszeń, organizacji związków sportowych, trenerów i instruktorów sportowych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i korzystania z zawartych w niej informacji. Wszelkich informacji na temat projektu udzielają Biura Projektu.